Projektant sieci teleinformatycznych (systemów GSM) z j. niemieckim (możliwa praca zdalna)

Personalne Doradztwo Biznesowe – firma doradczo-konsultingowa o nr certyfikatu 7780, dla jednego ze swoich klientów z branży usług projektowych, poszukuje pracownika na stanowisko:

Projektanta sieci teleinformatycznych z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Imielin (lub zdalnie)

Nr. ref.: PST/IMI/2016

Szczegółowe wymagania:
- znajomość programu AutoCAD,
- wykształcenie kierunkowe – telekomunikacja, teleinformatyka - lub inne inżynierskie,
- umiejętność czytania dokumentacji w języku niemieckim,
- zaangażowanie i odpowiedzialność,
- umiejętność współpracy i bezkonfliktowość,
- terminowość i kreatywność.

Najważniejsze obowiązki:
- projektowanie systemów przesyłu danych wg niemieckiej technologii (standard GSM),
- odczytywanie niemieckiej dokumentacji technicznej,
- prowadzenie korespondencji mailowej w języku niemieckim,
- ew. współpraca z tłumaczem.

Oferta pracodawcy:
- umowa zlecenie od zaraz,
- intratne wynagrodzenie zależne od ilości zrealizowanych projektów,
- wsparcie merytoryczne zarówno w zakresie językowym jak i technologicznym,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i podniesienia kwalifikacji,
- możliwość pracy zdalnej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: arkadiusz.szudy@personalne.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).